O Grupie Hatak

Grupa Hatak formalnie powstała w 2003 roku, ale jej początki sięgają roku 1999. Pierwszym tłumaczonym przez nas na bieżąco serialem stał się "Stargate SG-1", do którego napisy zaczęły pojawiać się od 2001 roku. Strona była znana pod nazwą "Sokar Online" do 2003 roku. Wtedy zaczęliśmy tworzyć napisy do serialu "Tajemnice Smallville". Pojawiły się pierwsze tłumaczenia i pomysł na nową nazwę grupy. A powstała od nazwy statku Goa'uldów - Ha'tak. Miała oznaczać twardą i solidną grupę. Po "Tajemnicach Smallville" przyszła pora na kolejny - "Alias" oraz na następne. I tak jakoś się to potoczyło.

 

Grupa Hatak zrzesza niewielką liczbę osób z całej Polski (i nie tylko), których hobby i pasją jest tworzenie dla Was napisów na najwyższym poziomie - po to, abyście mogli bez przeszkód oglądać swoje ulubione seriale, nie martwiąc się o to, że czegoś nie zrozumiecie albo o to, że lektor pominie i zniszczy część Waszego ulubionego serialu.

 

 

Współpraca:

Na chwilę obecną zmuszeni jesteśmy wstrzymać rekrutację. Każdy z naszych tłumaczy jest obłożony swoimi tłumaczeniami i nie mamy po prostu czasu na szkolenie nowych adeptów sztuki napisowej. Masz zapał i chęci do tworzenia napisów? Twórz je i wrzucaj na stronę Napisy24.pl, pozwalając tym samym, żeby odbiorcy ocenili Twoje zdolności. Jeśli Twoje napisy będą wysoko oceniane pod każdym względem, a my po jakimś czasie dostrzeżemy w Tobie potencjał na członka naszej grupy, odezwiemy się do Ciebie i możliwe, że nawiążemy współpracę. Równocześnie prosimy o nie podsyłanie nam swoich napisów do oceny. Zawsze jednak służymy radą i odpowiemy na pytania dotyczące techniki tworzenia napisów za pomocą programu SubEdit Player oraz technicznych aspektów samego procesu. Zachęcamy też do pobrania programu Sprawdzacz, który potwierdzi, czy napisy spełniają wymogi techniczne serwisu Napisy24.pl: http://bree.aplus.pl/Sprawdzacz.exe

 

Ze względu na często mylne wyobrażenie niektórych osób na temat naszej grupy i działalności informujemy, że Grupa Hatak nie jest żadną firmą, która może zaoferować Wam pracę, a jedynie grupą zrzeszonych tłumaczy-hobbystów. Napisy to tylko nasze hobby i nie pobieramy za nie żadnych opłat i tak samo nie możemy nikomu zaoferować wynagrodzenia za ewentualne podjęcie współpracy.