O Grupie Hatak

Grupa Hatak formalnie powstała w 2003 roku, ale jej początki sięgają roku 1999. Pierwszym tłumaczonym przez nas na bieżąco serialem stał się "Stargate SG-1", do którego napisy zaczęły pojawiać się od 2001 roku. Strona była znana pod nazwą "Sokar Online" do 2003 roku. Wtedy zaczęliśmy tworzyć napisy do serialu "Tajemnice Smallville". Pojawiły się pierwsze tłumaczenia i pomysł na nową nazwę grupy. A powstała od nazwy statku Goa'uldów - Ha'tak. Miała oznaczać twardą i solidną grupę. Po "Tajemnicach Smallville" przyszła pora na kolejny - "Alias" oraz na następne. I tak jakoś się to potoczyło.

 

Grupa Hatak zrzesza niewielką liczbę osób z całej Polski (i nie tylko), których hobby i pasją jest tworzenie dla Was napisów na najwyższym poziomie - po to, abyście mogli bez przeszkód oglądać swoje ulubione seriale, nie martwiąc się o to, że czegoś nie zrozumiecie albo o to, że lektor pominie i zniszczy część Waszego ulubionego serialu.

 

 

Współpraca:

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi tłumaczami. Wymagamy od nowych osób trzech rzeczy: bardzo dobrej znajomości angielskiego, bardzo dobrej znajomości poprawnej polszczyzny oraz chęci do nauki i tworzenia napisów, która nie gaśnie po kilku pierwszych projektach.

Jeśli uważasz, że spełniasz poniższe kryteria, zapraszamy do kontaktu przez [email protected].

Zawsze służymy radą i odpowiemy na pytania dotyczące techniki tworzenia napisów za pomocą programu SubEdit-Player oraz technicznych aspektów samego procesu. Zachęcamy też do pobrania programu Sprawdzacz, który potwierdzi, czy napisy spełniają wymogi techniczne serwisu Napisy24.pl: http://bree.aplus.pl/Sprawdzacz.exe

 

Ze względu na często mylne wyobrażenie niektórych osób na temat naszej grupy i działalności informujemy, że Grupa Hatak nie jest żadną firmą, która może zaoferować Wam pracę, a jedynie grupą zrzeszonych tłumaczy-hobbystów. Napisy to tylko nasze hobby i nie pobieramy za nie żadnych opłat i tak samo nie możemy nikomu zaoferować wynagrodzenia za podjęcie współpracy.