O Grupie Hatak

Grupa Hatak formalnie powstała w 2003 roku, ale jej początki sięgają roku 1999. Pierwszym tłumaczonym przez nas na bieżąco serialem stał się "Stargate SG-1", do którego napisy zaczęły pojawiać się od 2001 roku. W roku 2003 zaczęliśmy tworzyć napisy do serialu "Tajemnice Smallville". Pojawiły się pierwsze tłumaczenia i pomysł na nazwę grupy. A powstała od nazwy statku Goa'uldów - Ha'tak. Miała oznaczać twardą i solidną grupę. Po "Tajemnicach Smallville" przyszła pora na kolejny - "Alias" oraz na następne. I tak jakoś się to potoczyło.

 

Grupa Hatak zrzesza niewielką liczbę osób z całej Polski (i nie tylko), których hobby i pasją jest tworzenie dla Was napisów na najwyższym poziomie - po to, abyście mogli bez przeszkód oglądać swoje ulubione seriale, nie martwiąc się o to, że czegoś nie zrozumiecie albo o to, że lektor pominie i zniszczy część Waszego ulubionego serialu.

 

Ze względu na często mylne wyobrażenie niektórych osób na temat naszej grupy i działalności informujemy, że Grupa Hatak nie jest żadną firmą, która może zaoferować Wam pracę, a jedynie grupą zrzeszonych tłumaczy-hobbystów. Napisy to tylko nasze hobby i nie pobieramy za nie żadnych opłat i tak samo nie możemy nikomu zaoferować wynagrodzenia za podjęcie współpracy.